Meie inimesed

LIANE RAAVE

vandeadvokaat

Telefon: +372 505 5503

E-mail: liane@raave.ee

Skype: lianeraave

Loe lisaks Liane tegemistest

Olen sündinud 1981. a Tartus ja üles kasvanud Elvas. Kõrghariduse (magistrikraad) omandasin Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas.

Õpingute ajal olin tegev õigusnõustajana Tartu Ülikooli üliõpilaste õigusbüroos (2002) ning praktikandina Justiitsministeeriumis (2003) ja Riigikontrollis (2004). Pärast ülikooli lõpetamist alustasin juristina töötamist Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametis (PRIA) (2004). Avalikust sektorist erasektorisse suundusin 2005. a lõpus, mil uueks tööandjaks sai AS Olerex. Advokaat sai minust 2007. a advokaadibüroos Glimstedt töötades. 2012. a asutasin advokaadibüroo RAAVE.

Olen nõustanud ettevõtjaid ja nende juhtorganeid nii igapäevast majandustegevust puudutavates küsimustes kui suurtehingutes, edukalt esindanud ettevõtjaid lepingueelsetel läbirääkimistel ja vaidlustes, teostanud õigusauditeid ning koostanud lugematul hulgal erinevaid lepinguid, õiguslikke arvamusi ja muid dokumente. Lisaks eeltoodule olen nõustanud ja esindanud kliente nende isikliku elu õiguslike probleemide lahendamisel (abieluvaralepingud, vara jagamine, laste ülalpidamine ja hooldusõigus).

Mul on mitmekesine projektijuhtimise ja meeskonnatöö kogemus - kodanikualgatuse Teeme Ära! Minu Eesti 2009 juriidilise toimkonna juht, MTÜ FinanceEstonia rahvusvahelise privaatpanganduse töögrupi liige, CAP (ühine põllumajanduspoliitika) reformi töögrupi liige.

Olen edukalt läbinud ISO 9001 kvaliteedijuhtimise süsteemide siseaudiitorite koolituse (2012) ja Äripäeva Akadeemia Koolitajate Kooli (2015).

Olen JCI (Junior Chamber International) Rakvere liige.

Vabal ajal huvitun disainist ja sisekujundusest ning pean lugu tantsulisest liikumisest.

Töökeeled: eesti ja inglise keel.

Liane-portree.jpg